بسیج دانش آموزی

سلام دانش آموزان و همکاران عزیز پیام سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران در ارتباط با فرماندهان واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی و آغاز سال تحصیلی جدید رو براتون میزارم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و شروع دوره فرماندهی فرماندهان واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی پیامی صادر کرد. 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، متن پیام سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری خطاب به فرماندهان واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 
دانش آموزان و فرماندهان عزیز بسیج دانش آموزی 
سلام بر شما فرزندان پاک سیرت ایران اسلامی که آینده سازان فردای ایران اسلامی هستید. 

عزیزان بسیجی من، دل های بی آلایش و باصفای شما ظرفیتی عظیم برای پیشرفت و تعالی معنوی و علمی خودتان و جامعه اسلامی تان است که امروز هرچه برای اندوختن علم ودانش و معارف الهی همت بیشتری صرف کنید،آینده ای روشنتر و زیباتر و پاکیزه تر در انتظار شما و ایران عزیزمان خواهد بود. 

دانش آموزان عزیز آینده ایران اسلامی نیازمند مردان و زنان بلند همتی است که در اوج علم ودانش ، گوهر وجودی خویش را با معنویات و اخلاقیات پرورش داده ودرسلامت کامل جسمی و روحی ، دست در دست یکدیگر با اقتدار به رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) ، برتمام مشکلات و معضلات جامعه فائق آیند و به دنیا ثابت کنند که نه تنها دین اسلام پاسخگوی تمام مشکلات جوامع بشری است بلکه اجرای کامل دستورات مترقی دین اسلام ، مانع بروز مشکلات اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی و حتی اقتصادی خواهد بود و در این راستا چشم امید انقلاب و نظام به شماهاییست که هم توانایی خود را باور داشته و هم اراده ی تلاش در این عرصه را دارید. 

عزیزان آنچه که نباید از آن غافل شویم ، توطئه ها و نقشه های آلوده دشمنانی است که تلاش می کنند روحیه ی خودباوری و همت را در فرزندان این سرزمین خاموش کنند و با انحراف ذهن های پاکشان ، آنها را در دام هایی مانند اعتیاد ، معضلات اخلاقی ، بی قیدی ، بی توجهی به دستورات دینی و ... گرفتار کنند ، پس بر شماست که با حفظ کرامت والای انسانی خود ، هوش ، استعداد و توانایی خود را در آموختن علم و آراستن آن به عمل نیکو به ظهور و بروز برسانید و پرچم برافراشته حق وعدالت را به اوج اهتزاز رهنمون سازید. 

پس فرزندان عزیزم، در برنامه های روزانه تان خواندن قرآن را به صورت منظم قرار دهید ، ورزش کنید، هرچه بیشتر درس بخوانید و علم خود را چنان بالا ببرید که افرادی تأثیر گذار در رشد و پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی باشید. 

این جانب ضمن تبریک آغاز سال جدیدتحصیلی به شماآینده سازان میهن اسلامی مان ، موفقیت ، سلامت و بهروزی تان را از خداوند منان آرزو می کنم وامیدوارم قدر لحظات نابی را که اکنون در آن به سر می برید ، بدانید واز آن برای سعادت دنیا وآخرتتان بهره کافی ببرید.ان شاءالله 

سرلشگر پاسدارمحمدعلی جعفری 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

 
 
 


/ 0 نظر / 22 بازدید